Mesaj gönder
Bizimle iletişim kur
Yulina

Naber : +8615063999498

Tayland müşterileri ziyaret ediyor

May 10, 2013

Bu güneşli Nisan ayında, Taylandlı müşteriler denetim için fabrikaya geliyor. Meslektaşlarımız, çok erken bir tarihte zibo fabrikasına ulaşıyorlar, müşterinin geleceğine hazırlanıyorlar. Firması, firmamızın ateş tuğlayını bu sefer satın alıyor. Tayland müşterisi bizi anlamak ve ayrıca ürünü test etmek için ziyaret ediyor.
Öğle saatlerinde öğle saatlerinde Taylandlı müşteriler nihayet gelirler, ateş kil tuğlaları konusunda oldukça ustalık duyarlar. Müşteriler tuğla, çatlak ve demir lekelerinin rengini kontrol eder. Testten birkaç gün sonra müşteriler ürünlerden çok memnun kalırlar. Daha sonra müzakereler için toplantı odasına giderler, sonunda yeni bir düzene ulaşırlar. Yakın gelecekte uzun vadeli işbirliği için bazı fikirler çıkarırlar.
Bundan sonra müşteriler ve meslektaşlarımız birlikte öğle yemeği yedi ve şarap içti, Çin halkının misafirperverliğini gösterdi. Taylandlı müşterilerin gelmesi, müşterilerin bize olan güvenini ve anlayışını arttırdı. Taylandlı müşterinin gelişinin ekonomik işbirliği için büyük önemi var.